7/24 Canlı Yardım Supertotobet’te

Supertotobet, “proaktif ve uslu alıcı hizmetleri danışmanı” olma mevzusunda iftihar dinlemektedir. Yardım departmanı yalnızca hakikat insanlardan oluşuyor, bu yüztan kendinizi bir chatbottan doğru bir yanıt almaya çalışırken kendinizi umutsuzca bulamayacaksınız. Seçiminize bağlı olarak, birkaç değişik yolla temasa geçebilirsiniz.

E-posta, canlı sohbet ve hatta gönderi tüm alternatiflerdir. Canlı sohbet alternatifi çok popüler hale geliyor, zira sualinizin cevaplanması için bir veya iki gün beklemeniz gerekmiyor, ancak hemen birisiyle görüşebilirsiniz. Bu özelliği test ettiğimizde, bir personelle iletişim kurmak için bir dakikadan fazla beklemek zorunda kalmadık ve her zaman iyiliksever ve güler yüzlı idi.

Her Zaman Yanınızda

Sorunuz muhtemelen azıcık ortaya çıkacağını düşündüğünüz bir sualse, birisiyle temasa geçmeden evvel SSS’leri hakimiyet etmeye her zaman kıymet. Ergonomik bir biçimde yerleştirilmişlerdir ve kısımlara takviyeci olarak dağılmıştır. Aradığınızı bulmak çok basittir ve doğrudan doğru kısma sıçramak için arama çubuğunu dahi kullanabilirsiniz. Supertotobet’ın alıcı yardım ekbine, WhatsApp üzerinden de günün her saati ve her şartta erişebilirsiniz.