Sağlam Bankacılık İşlemleri İçin Yapbahsini

Yapbahsini içerisindeki döndürmeye hazırsanız, başlamak için bir başlangıç ​​bakiyesine ihtiyacınız olacak. Para yatırmak kolaydır. İşlemi tamamlamak için sağ üst köşedeki sarı depozito düğmesine tıklayın ve ödeme ayrıntılarınızı girin. Kartlar (Visa, Mastercard, Maestro) ve Papara, Jeton Cüzdan ve CepBank E-Cüzdanları gibi en yaygın ödeme yöntemlerini kullanarak para yatırabilirsiniz.

Yapbahsini hoşgeldiniz bonusu 50 bedava dönüş talep etmek istiyorsanız, ilk para yatırma işleminizde CepBank veya Hızlı QR kullanmanıza izin verilmediğini unutmayın. İşlem başına minimum depozito miktarı 100 TL’dir. 500 TL altındaki herhangi bir depozito için, depozito tutarının % 2,5 gibi tutarı da kesilecektir.

Para Çekme İşlemleri

Yapbahsini para çekme işlemleri için aynı ortak ödeme yöntemleri kullanılabilir. Yapbahsini sitesi, günde bir kez para çekme işlemi gerçekleştirdiklerini ve para çekme işleminizin 24 saate kadar beklemede olabileceğini belirtiyor. Ancak, çoğu zaman nadiren birkaç saatten fazla beklemek zorunda kalacağınızı düşünüyoruz. Bütün seçenekleri para çekme işlemleri için kullanabilirsiniz ve bu işlemler, sizin için en basit şekilde tasarlanmıştır.